Сьогодні у Рівному згадали "Людей Свободи"

ФОТО

Сьогодні, 1 грудня, виповнюється 25-та річниця з дня проведення Всеукраїнського референдуму, на якому український народ підтримав Акт проголошення незалежності та заявив про своє прагнення жити у суверенній державі.

В зв’язку з історичним ювілеєм, у Рівненському обласному краєзнавчому музеї презентували виставку «Люди свободи». На стендах розмістили портрети борців за українську незалежність та інформацію про них.

На референдумі громадянам необхідно було відповісти на запитання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». 90,3% або близько 29 млн українців відповіло «Так» політичній самостійності України. Рішення референдуму стало фундаментом у розбудові незалежної, самостійної та демократичної України.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.