Рівняни згадали полеглих Героїв Майдану (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ФОТО

Сьогодні у Рівному, біля Дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та АТО, провели панахиду та згадали полеглих патріотів. Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, українці відзначають День Революції Гідності і Свободи. Три роки тому розпочалася боротьба нашого народу проти режиму Януковича, спрямована на євроінтеграцію України.

– Саме в ці дні багатостраждальний український народ виступив проти неправди, виступив за вільну Україну, за право жити у вільній європейській країні. Не випадково сьогоднішнє державне свято співпадає з церковним святом Архистратига Божого Михаїла. Саме Михаїл, свого часу, виступив проти диявола. Так само в ці дні український народ виступив проти зла, яке панувало у нашій державі, – розповів у своїй промові священик Свято-Воскресенського собору.

Варто додати, що протягом всього дня у Рівному відбувалися урочистості та меморіальні заходи. Зокрема, на Майдані Незалежності можна було переглянути унікальні світлини Сергія Бусленка, об’єднані під назвою «Палаючий січень».

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.