Рівняни згадали полеглих Героїв Майдану (ФОТОРЕПОРТАЖ)

ФОТО

Сьогодні у Рівному, біля Дошки пам’яті Героям Небесної Сотні та АТО, провели панахиду та згадали полеглих патріотів. Нагадаємо, сьогодні, 21 листопада, українці відзначають День Революції Гідності і Свободи. Три роки тому розпочалася боротьба нашого народу проти режиму Януковича, спрямована на євроінтеграцію України.

– Саме в ці дні багатостраждальний український народ виступив проти неправди, виступив за вільну Україну, за право жити у вільній європейській країні. Не випадково сьогоднішнє державне свято співпадає з церковним святом Архистратига Божого Михаїла. Саме Михаїл, свого часу, виступив проти диявола. Так само в ці дні український народ виступив проти зла, яке панувало у нашій державі, – розповів у своїй промові священик Свято-Воскресенського собору.

Варто додати, що протягом всього дня у Рівному відбувалися урочистості та меморіальні заходи. Зокрема, на Майдані Незалежності можна було переглянути унікальні світлини Сергія Бусленка, об’єднані під назвою «Палаючий січень».

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.