Майже 6 мільярдів гривень віддали жителі Рівненщини до бюджету

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 01/09/2018 - 12:39

У 2017 році платники податків Рівненщини перерахували до Зведеного бюджету 5 мільярдів 948 мільйонів гривень податків і зборів. Цей показник більш, ніж на 1 мільярд 354 мільйонів гривень, або на 30 відсотків перевищує минулорічні показники.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільше в області працівникам боргують рівненські підприємства

При цьому, до державної казни надійшло на 635 мільйонів гривень більше, або на 34 відсотки, до місцевих бюджетів перевищення склало 719 мільйонів гривень, або 27 відсотків.

— Такому результату ми завдячуємо, насамперед, нашим платникам податків, котрі розуміють наскільки важливо своєчасно здійснювати належні відрахування до бюджетів усіх рівнів. Інструменти адміністрування податкових платежів постійно вдосконалюються. Завдяки оновленню електронних сервісів, наші платники можуть виконувати свої податкові зобов’язання  на більш високому технологічному рівнів. В свою чергу фахівці ДФС мають можливість аналізувати великі масиви звітної інформації на якісному рівні. Однак, без діалогу з платниками на партнерських засадах, вирішувати завдання з наповнення бюджетів було б надзвичайно складно, — зауважив начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.