Громади Рівненщини отримали майже 3 з половиною мільярди гривень

  • ЕКОНОМІКА
Чтв, 01/04/2018 - 10:35

Місцеві бюджети Рівненщини, за підсумками 2017 року, отримали на 719 мільйонів гривень більше, ніж роком раніше. А загальна сума надходжень  — майже 3 з половиною мільярди гривень податкових платежів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівняни поповнили бюджет країни на понад 2 мільярди гривень

Найбільшу питому вагу в доходах місцевих бюджетів займає податок на доходи фізичних осіб — майже 68 відсотків, якого у 2017 році надійшло 2 мільярди 330 мільйонів гривень. Акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизними товарами сплачено 140 мільйонів гривень, єдиного податку від підприємницької діяльності — 437 мільйонів гривень. За рахунок плати за землю місцеві бюджети поповнилися на 336 мільйонів гривень.

— Процеси децентралізації влади передбачають, що громади будуть успішними тоді, коли дбатимуть про роботу бізнесу в правовому полі. Бюджетоформуючим для місцевих громад залишається податок на доходи фізичних осіб, тому важливо, щоб робочі місця були легальними. Враховуючи підвищення мінімальної зарплати, за умови порядності представників бізнесу, процеси легалізації праці додадуть бюджетам додаткові надходження, — зазначив начальник ГУ ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.