Здобутки Рівненщини у 2017 році

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 01/03/2018 - 10:37

На розвиток Рівненщини в 2017 році з обласного бюджету виділили 263 мільйони гривень, або в 2,3 раза більше, аніж роком раніше. Це результат реформи децентралізації, яка дає нові фінансові можливості для розвитку кожної окремої громади і області в цілому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині засіяли майже півтори сотні тисяч гектарів озимих

Якщо в минулі роки на ремонт доріг виділяли декілька десятків мільйонів гривень, то у 2017 в рамках «митного» експерименту до спецфонду обласного бюджету надійшло близько 400 мільйонів.

Окрім того, на будівництво та реконструкцію 14-ти важливих соціальних об’єктів Рівненщини Державний фонд регіонального розвитку спрямував 126 мільйонів гривень.

Разом з тим, об’єднані громади вже відчули переваги бюджетної децентралізації — прямі взаємовідносини з державним бюджетом дають змогу брати безпосередню участь у конкурсах проектів ДФРР, отримувати медичну та освітню субвенції, повідомили в Рівненській облдержадміністрації. Зокрема, на розвиток інфраструктури для 18-ти ОТГ Рівненщини з держбюджету виділено більш ніж 64 мільйони гривень. За ці кошти профінансували 124 проекти, а це — ремонт доріг, шкіл, дитсадків, придбання спецтехніки.

До слова, в обласному бюджеті на 2018 рік на будівництво та реконструкцію соціально важливих об’єктів передбачено 60 мільйонів гривень, тобто на 20% більше, ніж торік. На 40% більше збільшено й фінансування з Державного фонду регіонального розвитку — тепер це 214 мільйонів гривень. Окремо державою передбачено 186 мільйонів гривень на оновлення сільської медицини.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.