Рівненські виробничники їдуть протестувати до столиці

  • ЕКОНОМІКА
Пон, 12/18/2017 - 12:50

У нескінченних, щоразу різних, але завжди схожих історій боротьби найбільшого текстильного підприємства України із чиновницьким свавіллям і саботажем лік іде уже не на десятки, а певно на сотні. Вся історія Рівненського льонокомбінату із перших днів його відродження – наче суцільний рух проти течії. Проти масової зневіри та інертності, під постійним тиском і всупереч всім негараздам, що стоять на перепоні розвитку промисловості нашої держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чиї у Рівному депутати?

Втім, колектив Рівненського льонокомбінату ніколи не здається і щоразу заново стверджує своє право працювати на своїй землі, заради свого добробуту, заради майбутнього і успіху своєї держави. Ідуть роки, змінюються часи і забарвлення влади. Незмінним лишається одне: знову і знову нахабні господарі високих кабінетів і шкіряних крісел намагаються перешкодити нормальній роботі підприємства. Нескінченні нахабні дармоїди у незліченних інспекціях та інстанціях не втомлюються роззявляти свої пащі на результати чужої тяжкої праці. І з кожною новою виробничою лінією, з кожним новим магазином мережі «Goldi-Льонокомбінат», з кожною наступною фабрикою промислового гіганта десь у куточку плаче черговий ворог української держави, що отримав по загребущих руках.

Так було і є, лишається сподіватися, що колись із часом так не буде. А поки – чергова спроба натиснути, перешкодити, зупинити. Котра обов’язково завершиться так само, як і всі попередні – ганебною поразкою ворогів та безумовною перемогою трудового колективу.

Понад півроку Рівненський льонокомбінат не може розпочати відбудову фабрики у Шепетівці. За проектом підприємство планує поєднати швейне виробництво із магазином власної продукції. Це має бути перший такий, унікальний у своєму роді об’єкт. Покупці зможуть бачити увесь процес пошиття одягу наче на вітрині, а потім придбати його у фірмовому торговельному центрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ШИТИ» по-старому: чим займаються рівненські прокурори

Однак наразі це усе ще тільки в планах. Забезпечити гарні умови праці швачкам із Шепетівки, а мешканцям міста – доступну і якісну продукцію заважає цього разу Державна архітектурно-будівельна інспекція. Майже півроку установа щоразу із новими відмовками та прискіпуваннями повертає документи і не дає дозволу на виконання будівельних робіт.

Ті, хто стикався з подібними ситуаціями, натякають, що проблему можна вирішити певними фінансовими вливаннями «на лапу». Однак не давати хабарів – принципова позиція Льонокомбінату. Трудовий колектив обурений тим, що відбувається. І вкотре готується захищати свої права до переможного кінця.

ЧИАЙТЕ ТАКОЖ: Міністр із «неекологічними» статками перешкоджає розвитку українського виробництва

Наразі юристи підприємства вже підготували заяви до Генеральної прокуратури України та НАБУ з вимогою перевірити, яких саме папірців бракує чиновникам із ДАБІ.

А тим часом робітники вкотре збираються до столиці. Якщо у ДАБІ України не схаменуться і не візьмуться до роботи, то у четвер, 21 грудня до столиці приїдуть їх простимулювати понад 1000 працівників Рівненського льонокомбінату, неабияк зацікавлених у нормальній роботі підприємства та усіх його підрозділів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат проти бюрократії ДФС (ВІДЕО)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.