Рівненщина додатково отримала майже 700 мільйонів

  • ЕКОНОМІКА
Пон, 12/04/2017 - 11:15

З початку року місцеві бюджети області отримали майже 3 мільярди 115 мільйонів гривень податків і зборів. А це на 661 мільйон більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Найвагоміші находження — від податку на доходи фізичних осіб — майже 2 мільярди 63 мільйони гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Активісти вимагають службового розслідування щодо "освоєння" коштів на енергоефективність

— Заходи фіскальної служби щодо детінізації економіки, руйнування тіньових схем, створення легального ринку зайнятості, легалізація ринку торгівлі підакцизними товарами створюють бюджетні резерви, які сприяють розвитку територіальних громад Рівненщини. У фіскальній службі зацікавлені у зміцненні конструктивного діалогу з сумлінним бізнесом, який створює робочі місця, дбає про інвестиції і таким чином формує основну питому вагу податкових надходжень до бюджету, — зауважив перший заступник начальника Головного управління ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.

Про це повідомили в ГУ ДФС у Рівненській області

Ключові слова: 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.