Рівне – серед основних боржників по виплаті зарплати працівникам в Україні

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 11/14/2017 - 15:25

Відповідно до звіту управління праці, станом на листопад Рівне у лідерах серед міст-боржників заробітної плати для працівників. Загалом підприємства боргують людям 57 мільйонів гривень. З них 53 мільйони – борги «Рівнеазоту». 2,5 мільйона гривень боргує Авторемзавод.

За словами начальника управління Віри Мельник, «Рівнеазот» запрацював і підприємство помалу почало віддавати борги. За її словами, суми не значні, але зрушення є.

Коментарі

Не правда! Заборгованість набагато більша! Боргують ще медикам і освітянам але в казначействі її не реєструють, тобото ховають. Наприклад тільки Березнівському училищу скоро будуть винні 750тис.грн. А борг медикам в Березнівському районі вже складає 4млн. грн. станом на 01.11.17. Скільки районів та училищ в області? Рахувати вмієте? Поцікавтесь?
І в працівників дорожньої галузі області ситуація з виплатою заробітних плат не краща, постійно через виконавчу службу...

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.