Куди «впадуть» мільйони громадського бюджету міста Рівне

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 11/14/2017 - 12:01

Начальник управління бюджету та фінансів Рівненської міської ради Віктор Шульга розповів, що станеться із мільйонами громадського бюджету, якщо їх не вдасться використати до кінця року.

 Нагадаємо, у 2016 році Рівнерада прийняла рішення про створення бюджету участі (Громадський бюджет) - інструмент прямої демократії, за допомогою якого кожен мешканець має змогу долучитися до бюджетного процесу, зрозуміти його принципи та вплинути на рішення щодо витрат частини муніципального бюджету, створивши власний проект. На виконання проектів, які розробляють рівняни, у Рівнераді щороку видяляють 10 мільйонів гривень.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди рівняни готові вкласти гроші: визначили переможців Громадського бюджету

- У разі не реалізації проектів до кінця року, так як і інші всі кошти, які заплановані в бюджеті, кошти громадського бюджету мають призначення тільки в межах бюджетного року. Всі видатки втрачають бюджетне призначення і «падають» у вільний залишок коштів загального або спеціального фондів бюджету. Станом на 1 січня, в даному випадку, 2018 року. І потім по-новому розподіляються ці кошти розподіляються на будь які видатки. В тому числі і на проекти, якщо є потреба і програма дозволяє їх спрямовувати на ці проекти. Якщо програма не дозволяє, бо на сьогоднішній день програмою громадського бюджету дозволено переносити тільки ті проекти, по яких не було враховано земельні питання, то з моєї точки зору, це буде не цільове використання коштів,- резюмував начальник.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.