У Рівному відбудеться зустріч бізнесу на підтримку економічних реформ

  • ЕКОНОМІКА
Пон, 11/13/2017 - 11:19

15 листопада о 15:00 у Рівному відбудеться зустріч, під час якої обговорюватимуть податкову, земельну, антимонопольну реформи, а також стратегію швидкого зростання та питання безпеки бізнесу.

Сьогодні Україна посідає 166 місце у світі за рівнем економічної свободи. Тому метою даного неполітичного проекту є пропаганда економічних реформ та економічної свободи в середовищі бізнесу, створення широкої громадської коаліції на підтримку цих реформ. Всі ці економічні реформи неможливо запустити без активної участі бізнесу. Тому так важливо пояснити підприємцям суть реформ, отримати конструктивну критику та дієву підтримку, створити команди на місцях для їхнього швидкого втілення.

У зустрічі візьмуть участь:

  • Сергій Блажевич, екс-заступник начальника Патрульної поліції України;
  • Юрій Гусєв, екс-заступник Міністра оборони України;
  • Валерій Пекар, викладач kmbs, співзасновник Громадянської Платформи Нова Країна;
  • Ярослав Рущишин, підприємець, член Ради конкурентоспроможності Львова.

Зустріч відбудеться в інтерактивному режимі — не лише виступи та запитання, але й колективна творча робота по знаходженню кращих рішень у сфері економічної свободи.

Реєстрація обов'язковаhttps://goo.gl/mABpVD

Місце проведення: Платформа взаємодій "Простір" (м. Рівне вул. Соборна, 11 (ауд. 162) - головний корпус НУВГП)

Проект реалізується Громадянською Платформою Нова Країна за підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Організаторами зі сторони міста Рівне виступає Громадська Організація «Агенція сталого розвитку міста» та Громадська організація "Платформа взаємодій "Простір"

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.