На Рівненщині розпочали виплати в рамках монетизації субсидій

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 11/10/2017 - 09:06

За економію енергоресурсів у минулому опалювальному сезоні майже 58 тисяч сімей Рівненщини отримають готівку

Саме така кількість людей звернулася в органи соцзахисту області із відповідними заявами.

- У районах Рівненської області розпочали фінансувати програму монетизації економії субсидій. В область надійшов перший транш у рамках урядової програми, а це 6,7 мільйонів гривень. І вже найближчим часом енергоощадні жителі Рівненщини отримають ці кошти. Це буде приблизно близько по 600 гривень за зекономлений газ і орієнтовно 120 гривень за електроенергію, – розповів заступник голови Рівненської ОДА Віталій Ундір.

Кошти за економію субсидій надходитимуть на банківські рахунки  або у відділення пошти заявників.

Нагадаємо, монетизації за результатами попереднього опалювального сезону підлягає економія електроенергії в еквіваленті вартості 150 кВт та природного газу - 100 кубометрів за умови, що ці ресурси використовуються для опалення. 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.