В які країни Рівненщина експортує найбільше товарів?

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 11/08/2017 - 10:00

Рівненська область більше 70% товарів експортує до країн Євросоюзу. Місцеві виробники найбільше товарів постачають до Польщі, Німеччини та Італії. Поступово зростають поставки продукції до країн далекого зарубіжжя, зокрема Азії – Ірану, Саудівської Аравії, Ізраїлю, В’єтнаму та Китаю.

Найбільшим попитом в закордонних покупців користуються рівненські вироби з деревини та скла, добрива, камінь, гіпс та цемент. Везуть також рослинні та тваринні продукти.

Загалом рівненські товари користуються успіхом на світових ринках. Про це свідчить позитивне сальдо зовнішньої торгівлі, яке вказує на те, що область за кордон продає більше, ніж купує. В цілому Рівненщина з початку року вторгувала товарів на майже 380 мільйонів гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Найбільші імпортні поставки товарів на Рівненщину проводить Росія

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.