У Рівне прибуло медичне обладнання з Німеччини

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 09/19/2017 - 14:01

Сьогодні, 19 вересня,  до Рівного прибули представники товариства «Гуманітарна допомога Україні з Баварії», які традиційно привозять до нашого міста речі необхідні медичним та соціальним закладам. Цього разу партнери з Німеччини привезли допомогу для закладів управління соціального захисту міста, пологового будинку, та обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей в селищі Олександрія. Це зокрема, медичне обладнання для операційних та діагностики, візки та речі для неповносправних осіб, одяг та іграшки. 

Нагадаємо, що цього року представники товариства приїжджають до Рівного вже вдруге. Навесні надзвичайно вартісне обладнання отримала центральна міська лікарня. Загалом, партнерські стосунки між містом Рівне та товариством «Гуманітарна допомога Україні з Баварії», започатковані ще у 1991 році.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
golosno.rivne@gmail.com

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.