Переливали з пустого в порожнє: у Рівному знову заговорили про спорткомплекс

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 09/19/2017 - 12:10

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко провів робочу нараду щодо стадій будівництва І-ї черги спорткомплексу, що на вулиці Макарова у Рівному, а також перспектив реалізації усього проекту.

І-ша черга спорткомплексу передбачає будівництво універсальної зали для ігрових видів спорту з трибунами на 3000 місць. Передбачається, що велика зала буде використовуватися не тільки для тренувань і змагань, а й для різноманітних виставок, концертів та інших масштабних заходів.

Якщо до кінця цього року проект будівництва буде завершено та пройде необхідну експетизу, то в облдержадміністрації почнуть працювати над фінансуванням та початком будівництва даного об'єкту.

Також було обговорено загальну перспективу реалізації усього проекту. Наступні черги реалізації амбітного проекту будуть передбачати, зокрема, будівництво 50-метрового басейну, а також можливість залучення на конкурсних засадах приватних інвесторів для розбудови розважальної та спортивної інфраструктури комплексу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Рівному знову заговорили про будівництво масштабного спорткомплексу (ФОТО)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.