Міський голова Рівного прокоментував підняття тарифів на тепло

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 09/13/2017 - 14:09

Кілька днів тому експерт із житлово-комунальних питань у місті Рівне Сергій Пінчук повідомив, що у Рівному очікується підняття тарифів на тепло. За його даними, громадські обговорення з цього приводу відбулися ще 1 вересня, проте про них мало хто знав.

«Присутня на обговоренні громадськість (напр., профспілка працівників сфери комунального господарства) та представники міської влади, після перегляду гарних презентацій, погодилася із підвищенням тарифів на тепло у Рівному: населення буде платити 1498 грн/Гкал, а бюджет - понад 2020 грн/Гкал», - записав Сергій Пінчук на своїй сторінці у facebook.

 Про те, що тарифи таки зростуть, говорить і міський голова Рівного Володимир Хомко. Очільник міста радіє, що тільки два підприємства в країні – рівненське та хмельницьке – не мають боргів за газ.

- Тарифи на тепло будуть підніматися рівно настільки, наскільки потрібно. Відповідно до законодавства України, тарифи на тепло повинні бути 100% відшкодованими. Буде рости ціна на газ - будуть рости тарифи на тепло. Всі гроші, що ми збираємо, віддаємо на газ. Коли ставлять у порівняння, що одні менше збирають, другі - більше… Є два підприємства в Україні, які не мають боргів за газ – ми і Хмельницький. Всі інші мають борги, тобто знижений тариф тягне за собою борги за газ. Якщо не ми віддамо, то ваші діти віддадуть, якщо не діти, то внуки,  - заявив очільник міста.

Наскільки зростуть ціни на тепло, міський голова запевнив, що не знає. Мовляв «Рівнетеплоенерго» - підприємство, яке саме собою займається.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мер Рівного через суд вимагає вибачень і ще планує "скачати" 100 тисяч гривень

- Мене більше хвилює те, що безпосередньо в моєму підпорядкуванні, - зауважив Володимир Хомко.

Зараз тарифи розглядають спеціалісти Нацкомісії.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.