10 мільйонів гривень на енергоефективність на Рівненщині вкотре витратять абияк?

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 09/12/2017 - 11:44

17 березня 2017 року Рівненська обласна рада ухвалила рішення про проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності. Екоклуб спільно з професійним енергоаудитором провів аналіз шести  переможців конкурсного відбору та представив свої висновки. Як виявилося, рівненські експерти насторожені цьогорічними цифрами проектів з енергоефективності.

На реалізацію проектів із обласного бюджету виділяють 10 мільйонів гривень. Активісти Екоклубу, які є членами конкурсної ради, зауважують, що проекти аналізують не надто ретельно. Про це свідчать і результати минулорічних проектів.

- Торік в аналогічному конкурсі із п’яти проаналізованих нами проектів позитивного результату досягли лише два. В окремих замість економії відбулося збільшення споживання. До прикладу, в КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» відбулося збільшення споживання електроенергіи на 3,5%, а в приміщенні Зорянського НВК «школи-гімназії» в с. Зоря в результаті реконструкції системи теплопостачання споживання навпаки зросло на 13%, - розповідає експерт Екоклубу Дмитро Сакалюк.

За його словами, цьогорічні проекти взагаі написані непрофесійно і з рядом незрозумілих цифр. Є факти, які навіть насторожують, проте поки комісія не дослухалася до експертів.

Деталі читайте згодом на сайті ГОЛОСНО.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.