На Рівненщині податківці визначили кращих підприємців

  • ЕКОНОМІКА
Пон, 09/04/2017 - 17:55

Напередодні Дня підприємця, що відзначається в Україні в першу неділю вересня, у Рівному вітали представників малого і середнього бізнесу краю.

В приміщенні ОДА, де відбулися урочистості, традиційно нагородили кращих підприємів - сумлінних платників податків і податківці Рівненщини. Перший заступник начальника Головного управління фіскальної служби області Анатолій Клячук вручив Подяки приватним підприємцям: Олені Матіс, Сергію Бондарчуку, Лілії Тимощук, Андрію Сидорчуку, Віталію Тихончуку, Руслану Букаті. А також директору ТОВ "Укрмолпродукт" Василю Вахнянину;  директору СФГ "Крупецьагроптиця" Володимиру Варфалюку; директору ТОВ СГП "Ім.Воловікова" Миколі Пилипчуку; генеральному директору ПП "Агро-експрес-сервіс" Василю Мусі.

Вітаючи нагороджених та всіх присутніх зі святом, Анатолій Клячук зазначив, що на базі малого підприємництва формується потужній середній клас, вплив якого відчувається як у становленні економіки області, так і в зростанні добробуту людей. Завдання податківців – допомогти суб‘єктам господарювання розвивати підприємницьку діяльність, створювати нові робочі місця і таким чином нарощувати сплату в бюджет.

Про це повідомили в ГУ ДФС в Рівненській області. 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
golosno[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.