На місці скандального кафе у рівненському парку буде музичний ретромайданчик?

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 08/25/2017 - 10:10

На засіданні робочої групи щодо реалізації проектів громадського бюджету начальник управління культури Тарас Максименко розповів, що на місці кафе «Домінус», що донедавна знаходилося у парку Шевченка, планують облаштувати музичний ретромайданчик із зоною відпочинку для пенсіонерів.

- Уже закуплено декоративні матеріали, саджанці і апаратуру. Хочемо встановити той ретромайданчик на площадці «Домінуса». Уже витрачено 69,8 тисяч гривень. Маємо залишок - вісім тисяч гривень, - розповів Тарас Максименко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щоб «замести сліди» після кафе у рівненському парку, треба 150 тисяч гривень?

До слова, на останній сесії Рівнеради депутати прийняли рішення виділити 150 тисяч гривень на впорядкування території, де знаходилося кафе «Домінус». Як пояснив тоді Тарас Максименко, там мають висадити квіти, встановити лавочки.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.