Рівненським виробництвом цікавляться в Ірані

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 08/23/2017 - 14:55

Найбільше текстильне підприємство України - Рівненський льонокомбінат - напередодні відвідав президент ірано-української Торгово-промислової палати Хамідреза Гаді. Після знайомства з виробництвом іноземний гість не приховував емоцій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Велетенська фарбувальна машина прибула на Рівненський льонокомбінат

- Я не міг навіть подумати, що це настільки масштабне виробництво з такими сучасними технологіями. Ви щасливі, що маєте у Рівному таке підприємство. Видно, що люди тут працюють від душі, що власник знає свою справу. Вражає, як Рівненський льонокомбінат динамічно розвивається. Тут продовжують завозити новітнє обладнання і технології з усієї Європи, розбудовують нові цехи. Також знаю, що невдовзі планується запуск джинсової лінійки продукції – це дуже серйозні плани. З того, що я побачив, можу зробити впевнений висновок: Рівненський льонокомбінат має усі шанси стати підприємством №1 у Європі, - захоплено розповів президент ірано-української Торгово-промислової палати Хамідреза Гаді.

Президент Рівненської торгово-промислової палати Микола Ярощук зазначає: візит іноземного гостя на Рівненщину не випадковий. Продукцію, що виробляють у Рівному, він раніше презентував своїм іранським партнерам. Тож ті виявили бажання познайомитися ближче. Свого часу торгово-промислові палати України та Ірану створили Українсько-іранську ТПП, і саме Хамідреза Гаді став її співголовою. Микола Ярощук сподівається, що після того, як з Ірану знімуть торгові санкції, український продукт з’явиться на іранському ринку. Зокрема, продукція Ріненського льонокомбінату.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

- Наразі потроху триває  процес зняття торгівельних санкцій з Ірану. А ринок там величезний! Їм потрібно все – від цвяхів до космічних кораблів. Тому наша мета – не упустити цей момент, коли санкції будуть зняті. Потрібно підтримувати наші зв’язки, - наголошує Микола Ярощук.

На Рівненському Льонокомбінаті гостям завжди раді, адже такі візити – ще один доказ визнання високого рівня виробництва, про який знають далеко за межами України.

- Нам приємно, що пан Гаді зацікавився нашим виробництвом, високо оцінив якість нашого одягу і вже запросив нас на іранський ринок. Обсяги якого, до речі, - понад 85 мільйонів населення, - розповідає перекладач-менеджер зовнішньо-економічної діяльності Рівненського льонокомбінату Наталія Танська. - Це при тому, що в Ірані доволі багато власних текстильних підприємств. Але наші сучасні технології, котрі безпосередньо впливають на якість продукції, дають нам можливість конкурувати на будь-якому рівні.

На завершення зустрічі іранський гість з неабияким задоволенням обрав у фірмовому магазині Рівненського льонокомбінату кілька речей для себе та для своєї сім’ї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту від Рівненського льонокомбінату

Представники відомого японського бренду вивчають рівненське виробництво

Посол Індії зацікавився текстильним виробництвом у Рівному

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.