На Рівненщині обговорили перспективи картопляного бізнесу в Україні

  • ЕКОНОМІКА
Суб, 08/12/2017 - 11:37

На базі ТОВ «ЯловицькаАгротехнологія» відбувся спеціалізований «День поля» з відповідним напрямом на тему «Картопляний бізнес в Україні».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині вже зібрали третину врожаю

У заході взяли участь одні із найбільших у світі компаній-виробників насіннєвої картоплі  «HZPC» (Голландія) та «Європлант» (Німеччина).

Відбулася презентація технологій захисту рослин від компанії «ADAMA» (Ізраїль). Представили удобрення (основні та мікродобрива, гумати) такі виробники, як «Агротехносоюз» (HuminTech), «Спектрум» (Headland), «YARA»,  «EcoOrganic». Представники компаній технічного забезпечення презентували техніку, запчастини, паливно-мастильні матеріали: «Вігор», «АгроВест», «Арсен», «Адена».

За словами голови Млинівської райдержадміністрації Петра Рухера, основним виробником картоплі в Млинівському районі є «ЯловицькаАгротехнологія», яке в цьому році вирощує картоплю на площі 76 гектарів. Посаджено 22 сорти картоплі. Це 10 гектарів — сорт чіпсової картоплі, решта — інші сорти промислової картоплі.

В рамках заходу відбулися виїзди груп на демо-ділянки різних сортів картоплі.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.