П'ятеро рівнян подали 12 проектів громадського бюджету: десять по культурі

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 08/08/2017 - 10:40

До завершення подачі громадських проектів лишилося 6 днів. Шестеро рівнян уже встигли подати на розгляд свої проекти: 7 великих та 5 малих.
Цікаво, що із загальної кількості 10 проектів стосуються культури, один записали до категорії «спорт» і ще один – «комунальне господарство».

За кошти громадського бюджету рівняни пропонують:
- організувати другий сезон кіношколи у Рівному (за приблизними підрахунками коштуватиме такий культурний захід 250 тисяч гривень);
- влаштувати рівненський міжнародний кінофестиваль «Місто Мрії» (988 тисяч гривень);
- ще 250 тисяч гривень просять для створення «Презентаційних промороликів міста Рівне (кіноальманах-міні)» і понад мільйон гривень на презентаційні проморолики міста Рівне (кіноальманах-максі). Автор цих чотирьох проектів – рівненський кінорежисер Віктор Булига.

Рівнянка Любов Чечук створила кілька проектів, що стосуються вулиці Поштова. Жінка пропонує організувати свято вулиці Поштової (90 тисяч гривень), і за 190 тисяч гривень пропонує організувати «Ретро-посиденьки на вулиці Поштовій». А за 1,25 мільйона гривень вулицю Поштову перетворити на пішохідну та переобладнати її «під історичну».

Кілька проектів від різних авторів зареєстрували і по парку Шевченка. Рівнянка Олександра Бондар пропонує виготовити дерев'яні фігури для парку (250 тисяч гривень) і відновити дитячий дерев'яний майданчик у парку Шевченка (близько 573 тисяч гривень).А Ірина Загоруйко зареєструвала проект на суму понад мільйон гривень по відновленню композиції «Музиночка на купаві» (Дюймовочка), що в парку Шевченка. До слова, обидві авторки представляють ГО «Мій улюблений парк, моє улюблене місто».

Ця ж Ірина Загуйко пропонує відновити ландшафтний дизайн у парку біля Палацу дітей та молоді – 1,234 мільйона гривень.

Свій проект на Громадський бюджет подала і депутат Рівнеради Любов Романюк. Понад 713 тисяч гривень пропонує на «Спортивний майданчик» у Золотіїві.
Загальна вартість проектів, які перебувають на розгляді, майже 8,14 мільйона гривень. 

 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.