В лісовому господарстві на Рівненщині незаконно видобували бурштин

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 08/08/2017 - 10:21

Майже на 1 мільйон гривень ошукало державу «Рокитнівське лісове господарство». Збитки виявили аудитори під час проведення планової ревізії державного підприємства. Контролем було охоплено період з 01.01.2015 по 31.03.2017.

Під час перевірки було встановлено, що на земельних ділянках лісогосподарського призначення невстановлені особи незаконно видобували бурштин. Розмір шкоди, заподіяної державі внаслідок пошкодження земель лісового фонду та лісових насаджень незаконним видобутком бурштину, становив 471 тис. гривень.

Також було виявлено самовільні вирубки та пошкодження дерев, якими завдано державі шкоди на 52 тис. гривень.

Самовільне зайняття фізичними особами земель лісового фонду для побудови житлових та господарських будівель без відповідних дозвільних документів та, як наслідок, використання цих земельних ділянок не за цільовим призначенням призвело до зняття родючого шару ґрунту, через що держава зазнала збитків майже на 20 тис. гривень.

Щодо інших виявлених порушень, то протягом 2015 року у завищених розмірах здійснено витрати з оплати праці на загальну суму 162 тис. грн, підприємством надавалась  благодійна допомога стороннім фізичним особам, шляхом передачі  товарно-матеріальних цінностей на суму понад 122 тис. грн. І це при тому, що такі витрати не були передбачені фінансовими планами підприємства.

Крім того, з різних причин підприємство недоотримало доходів та здійснило незаконних витрат на суму 156 тис. гривень.

За результатами ревізії до адміністративної відповідальності притягнуто 13 посадових осіб. Керівнику підприємства направлено вимоги про усунення порушень.

Акт ревізії передано Управлінню СБУ в Рівненській області, про результати ревізії поінформовано прокуратуру Рівненської області.

Про це повідомила прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.