Захисникам України жителі Рівненщини перерахували 135 мільйонів гривень

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 08/02/2017 - 16:49

З початку року з легальних доходів платників податків Рівненщини до бюджету надійшло військового збору на 135 мільйонів гривень, що на 31 мільйон більше, ніж за аналогічний період торік.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Жителі Рівненщини найбільше боргують за електроенергію

Як зазначив виконуючий обов’язки керівника регіонального фіскального відомства Анатолій Клячук, серед основних чинників позитивної динаміки сплати військового збору – зростання мінімальної заробітної плати, результати заходів з протидії "конвертним" розрахункам та легалізація найманих працівників, адже, як відомо, військовий збір сплачується з легальних доходів. 

Він також наголосив, що стабільне надходження військового збору свідчить про високий рівень податкової культури та сумлінність платників податків області, які зобов’язані перераховувати з доходів фізичних осіб півтора відсотки на підтримку національної армії.

 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.