Жителі Рівненщини найбільше боргують за електроенергію

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 08/02/2017 - 09:37

У першій половині цього року населення Рівненщини сплатило за житлово-комунальні послуги понад 583 мільйони гривень. А це 81 відсоток від нарахованих за цей період сум.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Майже 4 мільйона штрафів заплатять на Рівненщині недобросовісні будівельники

На кінець червня залишається заборгованість населення зі сплати за централізоване опалення та гаряче водопостачання — 60 мільйонів гривень, за утримання будинків і споруд та прибудинкових територій — майже 38 з полвиною мільйонів, за централізоване водопостачання та водовідведення — 16 з половиною мільйонів, за вивезення побутових відходів — понад 8 мільйонів.

Водночас нараховані впродовж півроку бюджетні кошти (субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг) організаціям, що надають домогосподарствам послуги газопостачання суттєво перевищували вартість фактично спожитих послуг, а саме — на 2 мільйони гривень. Залишки коштів призначених населенню субсидій на рахунках газопостачальних підприємств на кінець червня повністю перекривали суми заборгованості.

Окрім того, у червні населення сплатило за електроенергію понад 49 мільйонів гривень. Однак, заборгованість з оплати електроенергії становила ще понад 73 мільйони.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.