Майже 4 мільйона штрафів заплатять на Рівненщині недобросовісні будівельники

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 08/01/2017 - 14:47

Під час контрольно-інспекційних заходів Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області, в цьому році на 62 об’єктах було виявлено порушення містобудівного законодавства. Зокрема, серед найбільш розповсюджених порушень, встановлених інспекторами, - проведення будівельних робіт без дозвільних документів, надання недостовірних даних у дозвільних документах, здійснення господарської діяльності без відповідної ліцензії, а також невідповідність проектної документації вимогам законодавства.

У результаті посадовими особами Управління видано 72 обов’язкових до виконання приписи: 43 – про зупинення виконання підготовчих або будівельних робіт та 29 – про усунення порушень вимог містобудівного законодавства.

Крім того, на порушників накладено 69 штрафних санкцій на загальну суму майже 4 млн грн. У тому числі, підрядну організацію ПМП-фірма «Спецрембуд» та проектувальника ПМП-фірма «Спецрембуд» притягнуто до відповідальності на суму в 1 млн. 728 тис. грн, замовника «Західне територіальне квартирно-експлуатаційне управління» та проектувальника Філію «Львівського проектного інституту» ДП МОУ «Центральний проектний інститут» оштрафовано на 288 тис. грн.

Про це повідомила прес-служба ДАБІ України. 

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.