Студенти "Водника" проходитимуть практику в Рівненській торгово-промисловій палаті

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 07/28/2017 - 15:53

Рівненський НУВГП підписав договір про співпрацю з Рівненською торгово-промисловою палатою. Відтепер студенти «Водника» зможуть проходити виробничу та переддипломну практику на базі РТПП.

Крім цього, підписання документа надалі дасть можливість  спільно проводити наукові, методичні, практичні конференції та семінари із запрошенням фахівців з інших організацій. А також студенти університету зможуть брати участь у закордонних програмах стажування та практики, при цьому набуваючи європейського практичного досвіду, вдосконалюючи знання іноземної мови та  отримуючи стипендію.

До слова, відтепер на базі Рівненської торгово-промислової палати діятиме філія кафедри міжнародних економічних відносин. Тут студенти проходитимуть практичні заняття з дисциплін «Митна справа», «Міжнародна інвестиційна діяльність», «Зовнішньоекономічні відносини України», «Міжнародні стандарти корпоративного управління», братимуть участь у виїзних заняттях, практикуватимуться на виробництві.

Про це повідомили у Секторі зв’язків із громадськістю НУВГП. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині найбільше заяв на вступ до вишів надійшло в РДГУ та "Водник"

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.