Майже три тисячі комбайнів збирають врожаї на полях Рівненщини

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 07/28/2017 - 10:23

На Рівненщині продовжують збирати врожай. Нині обмолочують озимі, ранні ярі зернові та зернобобові. Загалом, на полях області жнивують 2 тисячі 900 комбайнів, підрахували у департаменті агропромислового розвитку Рівненської облдержадміністрації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підприємства Рівненщини заборгували своїм працівникам більше 60 мільйонів гривень зарплатні

Так, ранні ярі зернові скосили на площі 17 тисяч гектарів, з яких намолотили майже 70 тисяч тонн зерна. Урожайність склала близько 43 центнерів з гектару. В цілому в області цими культурами засіяно близько 200 тисяч гектарів.

Також аграрії збирають урожай озимих. Зокрема, ячменю скосили та обмолотили на майже 90% засіяних площ. Урожайність при цьому склала півсотні центнерів з гектару. Її найвищий показник спостерігається на Млинівщині.

Озимий ріпак зібрали на майже 70% площ. При цьому намолотили понад 30 тисяч тонн. Найвищої урожайності — 40 центнерів з гектару — досягнуто у сільськогосподарських підприємствах Здолбунівщини.

Водночас озимої пшениці скосили та обмолотили на 10 тисячах гектарах. Найкращої урожайності досягнуто у господарствах Здолбунівського та Радивилівського районів.

Нагадаємо, цьогоріч посівна площа є найбільшою за останні 5 років. Під урожай-2017 хлібороби відвели понад півмільйона гектарів, а це майже на 20 тисяч гектарів більше минулого року.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.