Велетенська фарбувальна машина прибула на Рівненський льонокомбінат

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 07/25/2017 - 15:11

Льонокомбінат поповнився ще однією одиницею надсучасного високотехнологічного обладнання європейського зразка. На виробництво прибула нова фарбувальна машина від німецької компанії THIES. На сьогодні це найпотужніша фарбувальна машина підприємства, розрахована на 1600 кг тканини. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

- У зв’язку з розширенням мережі магазинів «GOLDI-Льонокомбінат» та відкриттям нових фірмових магазинів ми збільшуємо обсяги виробництва. Дотепер у нас працювали машини потужністю від 60 до 1500 кг. На сьогодні, щоб тільки забезпечити наші магазини, ми потребуємо вже більш потужного обладнання, - розповідає менеджер зовнішньо-економічної діяльності Рівненського льонокомбінату Наталія Танська.

 

Фарбувальне обладнання THIES нового покоління дійсно вражає своїми розмірами і потужністю. Машина поповнить новий фарбувальний цех підприємства, де на сьогодні вже працює 11 машин, і фарбуватиме всі види трикотажного полотна, які виробляє Льонокомбінат. Це дозволить рівненським текстильникам вийти на рівень виробництва 16-18 тонн полотна на добу.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати потужності

 

Нагадаємо, кілька нових магазинів ТМ «GOLDI-Льонокомбінат» нещодавно були відкриті у Дніпрі, Києві та Запоріжжі. На початок серпня планується відкриття у Кривому Розі. Усього на сьогодні мережа фірмових магазинів «GOLDI-Льонокомбінат» в Україні охоплює 23 точки у 15 найбільших містах країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат упевнено завойовує український ринок

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту від Рівненського льонокомбінату

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.