Вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту від Рівненського льонокомбінату

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 07/14/2017 - 15:40

Рівненський льонокомбінат уже на самому старті запуску виробництва джинсів. Напередодні на підприємстві розвантажили заключну партію машин виробництва італійської компанії «Tonello», лідера ринку обладнання для обробки джинсів. Одразу три фури з новітнім обладнанням прибули на Льонокомбінат, уже невдовзі розпочнеться його монтаж та випробування.

- Перелік у найбільшій, заключній партії доволі великий: це машини для промивання, для сушіння одягу, для обробки джинсів, для нанесення різних ефектів та дизайну, - розповідає менеджер зовнішньо-економічної діяльності Рівненського льонокомбінату – куратор проекту «Goldi Jeans» Аміра Омельчук. – Є також машина для термофіксації ефектів, щоб наші джинси зберігали свій вигляд і після будь-якого прання.

Загальна вартість закупленого обладнання – майже один мільйон євро. Втім, на Рівненському льонокомбінаті переконані: така чимала інвестиція себе виправдає сповна, адже вітчизняний ринок в очікуванні нового продукту. Уже невдовзі шанувальники культового одягу шикуватимуться до фірмових магазинів «Льонокомбінат – Goldi» по всій Україні, щоб придбати перші вітчизняні джинси саме на свій смак.

Тим часом підприємство продовжує динамічно розвиватися як у напрямку розширення асортименту продукції, так і в нарощуванні виробничих потужностей. Серед найближчих пріоритетів – запуск виробництва плащової тканини. Цей проект на Рівненському льонокомбінаті планують запустити невдовзі після того, як на повну запрацює виробництво джинсів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.