Перші українські джинси у Рівному створюватимуть на найкращому італійському обладнанні

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 06/28/2017 - 10:03

На Рівненському льонокомбінаті триває активна підготовка до запуску джинсового виробництва. Сьогодні на підприємство прибули дві нові машини виробництва італійської компанії «Tonello», тож наразі на Льонокомбінаті вкотре готуються до монтажу висококласного європейського обладнання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол Індії зацікавився текстильним виробництвом у Рівному

- Компанія «Tonello» в усьому світі вважається найкращим виробником джинсового обладнання. В текстильній промисловості це ім’я номер один, - розповідає менеджер зовнішньо-економічної діяльності Рівненського льонокомбінату Аміра Омельчук. – Наразі фарбувальний цех поповнився новою машиною для промивання, а простіше кажучи, обладнанням для прання джинсів задля створення різноманітних ефектів – різних відтінків, розводів, потертостей тощо. Важливо, що ця машина обладнана системою «еко-фрі», що дозволить в економному режимі використовувати воду.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Представники відомого японського бренду вивчають рівненське виробництво

Ще одне важливе поповнення – це лазерна установка від цього ж виробника, яка покликана створювати інший спектр ефектів на джинсовій тканині, як потертості, модні зараз дірки, 3D- складки. Обидві машини абсолютно комп’ютеризовані і відповідно до заданої технологом програми можуть створювати багато різних ефектів.

Це лише перші технологічні ластівки для запуску нової лінійки Рівненського льонокомбінату - Goldi Jeans, започаткованої Дмитром Червонюком. Вартість такого обладнання сягає більше 325 тисяч євро. На початку липня на виробництві очікують ще одну партію обладнання. Всього Льонокомбінат має поповнитися 16-ма одиницями нової техніки для виробництва джинсів. Тож уже невдовзі світ побачить перші українські джинси від ТМ Льонокомбінат-Goldi.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат продовжує нарощувати потужності

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.