Представники відомого японського бренду вивчають рівненське виробництво

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 04/11/2017 - 15:10

Хідео Фьюджіта та Дзюніті Кунюджі - представники бренду JUKI, одного з лідерів на світовому ринку швейного обладнання, вивчають роботу швейного цеху на Рівненському льонокомбінаті. Фахівці японської компанії аналізують виробничі процеси, щоб підібрати і запропонувати Рівненському льонокомбінату максимально оптимізоване обладнання саме під потреби підприємства, з урахуванням усіх його особливостей.

Японський бренд JUKI посідає особливе місце серед виробників швейного обладнання. Заснована у 1938 році компанія обрала для себе пріоритетним виробництво саме промислових швейних машин та оверлоків. Більшість дизайнерів надають перевагу саме JUKI для створення складних елементів в одязі та обробки країв делікатних тканин. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат здивував німців європейським рівнем виробництва

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.