Де знайти підробіток у Рівному після новорічних свят?

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 01/10/2017 - 17:55

Добре, коли є можливість швидко знайти додаткову роботу і вирішити тимчасові або постійні проблеми з фінансами. Можливості Інтернету істотно спрощують пошук способів легального заробітку. Цікавий і безпечний підробіток у Рівному доступний за допомогою сервісу Kabanchik.ua - всеукраїнського сайту, що дозволяє знаходити прямих замовників послуг і виконувати переважно разові завдання*.

Варіанти заробітку

Спеціалісти сервісу склали список найпопулярніших варіантів  підробітку:

  • кур’єрська доставка – можливість легко знайти додаткову роботу, доставляючи по замовленню містян подарунки, товари з магазинів, квіти або навіть готові страви на вечірку;
  • домашній майстер – попит на сантехніків, електриків та інших майстрів традиційно високий. Але у святкові дні зростає – багато хто наводить у будинку лад та вирішує проблеми з протікаючими трубами та непрацюючими розетками через появу вільного часу;
  • ремонт квартир на Kabanchik.ua дозволяє знайти роботу майстрам, що вміють виконувати комплексний чи частковий ремонт в приміщеннях;
  • послуги повара. Приготування страв для домашнього столу – досить нова послуга, бо багато хто з господинь традиційно вирішують поратись самостійно. Але якщо зайнятість дуже висока, допомога може знадобитись в будь-який момент.

Підробіток у післяноворічний час

Перевага сервісу ще й у тому, що варіанти для додаткової роботи тут є завжди – навіть попри офіційні державні вихідні. Зокрема, завжди матиме замовлення майстер з ремонту техніки на Kabanchik.ua: побутові пристрої, комп’ютери та мобільні телефони виходять з ладу, «не дивлячись» на свята. І коли сервісні центри зачинені, приватний майстер приходить на допомогу і виконує швидкий ремонт.

Попитом після новорічних свят користуються клінінгові послуги – необхідність прибирати житло після святкування мало в кого викликає ентузіазм, тож багато українців звертаються за допомогою. Більшість завдань розміщують рівнечани, яким завжди потрібна допомога. Додаткову роботу можна знаходити, незалежно від дати на календарі, навичок та інших факторів.

*На правах реклами

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.