АТОвці написали в Рівнераду звернення проти забудови Пагорбу Слави

  • ЕКОНОМІКА
Чтв, 12/29/2016 - 11:40

Рівненські волонтери та ветерани АТО звернулися на сесії міської ради до секретаря Рівнеради Сергія Паладійчука. У своєму зверненні АТОвці вимагають припинити порушення законодавства. Адже особи, які 22 грудня, під час минулої сесії назвали себе учасниками АТО та блокували її роботу, вимагаючи рішення питання щодо житла АТОвцям, спровокували створення комісії щодо забудови Пагорбу Слави. Проте волонтерські та ветеранські організації засуджують такі дії та вважають їх неприпустимими, йдеться у зверненні. Зокрема і дії Валентина Пахолюка, керівника «Центру допомоги учасників АТО» при Рівненській ОДА, який керував згаданою групою осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ветерани АТО не пускають депутатів Рівнеради на сесію

Відтак, АТОвці заявили, що «процес виділення земмлі під забудову житла учасникам АТО повинен відбутись в площині закону, а саме будівництво житла повинно відбутись не в рекреаційній зоні».

- Вважаємо та переконані, що пан Пахолюк свідомо підбурює людей, прикриваючись інтересами учасників АТО, намагається будь-якими діями та не даючи при цьому жодних гарантій учасникам АТО, домогтися незаконного будівництва на Пагорбі Слави, тобто домогтися захоплення земельноїх ділянки в інтересах забудовника, - йдеться у зверненні АТОвців. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутат Рівнеради "заглибився" і відкликав проект про забудову парку

Воїни АТО хочуть забудувати Пагорб Слави, який захопили рейдери у Рівному

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.