Щоб рівненський «Азот» не зупинився: на імпорт російських добрив Україна вводить мита

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 12/28/2016 - 16:56

Кілька місяців поспіль рівненські управлінці обговорюють ймовірну зупинку рівненського підприємства «Азот». За словами голови бюджетної комісії Рівного, якщо підприємство все ж зупиниться, бюджет міста в тратить близько 30% доходу. У ситуації, що складається, звинувачують найвищих керівників держави. Кажуть, якби ввезення добрив із території Росії заборонили – місцевим підприємствам жилося б краще.

Сьогодні, 28 грудня, стало відомо, що на імпорт російських добрив Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про введення антидемпінгових мит. Більше того, за повідомленнями прес-служби відомства, законопроект про заходи з диверсифікації постачання добрив народні обранці розглянуть вже найближчим часом.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.