Щоб рівненський «Азот» не зупинився: на імпорт російських добрив Україна вводить мита

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 12/28/2016 - 16:56

Кілька місяців поспіль рівненські управлінці обговорюють ймовірну зупинку рівненського підприємства «Азот». За словами голови бюджетної комісії Рівного, якщо підприємство все ж зупинеться бюджет міста в тратить близько 30% доходу. У ситуації що складається звинувачують верховну владу. Кажуть, аби ввіз добрив з території Росії заборонили – місцевим підприємствам жилося б краще.

Сьогодні, 28 грудня, стало відомо, що на імпорт російських добрив Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі ухвалила рішення про введення антидемпінгових мит. Більше того, за повідомленнями пре-служби відомства законопроект про заходи з диверсифікації постачання добрив народні обранці розглянуть вже найближчим часом.

Додати новий коментар

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
10 + 4 =
Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.