Сьогодні у Рівному говоритимуть, як зробити комуналку прозорішою

  • ЕКОНОМІКА
Втр, 12/27/2016 - 09:54

Сьогодні, 27 грудня,  о 12:00 в InfoHub (м. Рівне, вул. Словацького, 3-А) відбудеться круглий стіл на тему: «Прозора комуналка: як залучити громадян до ефективного контролю за роботою житлово-комунального господарства та комунальних підприємств».

До участі в обговоренні запрошені заступники міського голови Рівного, керівники управління ЖКГ Рівненського міськвиконкому, депутати Рівненської міської ради, представники громадських організацій «Рада голів ОСББ», «ОПОРА», «За чесний тендер», «Екоклуб», «ВелоРівне», «Відповідальна громада».

Учасники круглого столу обговорять:

  • як зробити ефективнішими засоби громадського контролю над закупівлями товарів, робіт та послуг у сфері ЖКГ та благоустрою міста;
  • як збільшити участь  мешканців міста в ухваленні рішень щодо планування і благоустрою міського простору;
  • як зробити процес формування та затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги прозорішим;
  • чи покращить прозорість роботи комунальних підприємств міста створення наглядових рад;
  • чи готові мешканців міста брати  участь та нести відповідальність за управління власними багатоквартирними будинками, комунальним майном? 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному активісти «наїхали» на ШЕУ

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.