Навесні рівняни виведуть на ринок власні джинси

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 12/02/2016 - 12:21

На Рівненському льонокомбінаті (ТМ "Goldi" і ТМ "Льонокомбінат") тривають активні приготування до нового сезону весна/літо 2017. Він стане унікальним не лише завдяки новим дизайнерським розробкам, а й завдяки запуску на виробничих потужностях підприємства цілком нового напрямку - пошиття джинсового одягу.

Старт цілком нового асортименту намічений на першу половину 2017 року. Наразі Рівненський льонокомбінат підписав контракти на постачання найсучаснішого італійського обладнання для пошиття та обробки джинсової тканини, котре планують отримати і встановити уже на початку прийдешнього року.

Тим часом, дизайнерський відділ підприємства взявся до розробки модельного ряду. Для створення джинсової колекції ТМ "Goldi" весна/літо 2017 до команди Рівненського льонокомбінату долучився відомий італійський дизайнер, автор багатьох колекцій для провідних світових торгових марок і власник ТМ "Good Genes" Крістіан Река.

Очікується, що поява власного джинсового вітчизняного бренду стане не лише новим етапом для Рівненського льонокомбінату і ТМ "Goldi", а й справжнім проривом для галузі легкої промисловості України. Тим більше, що у перспективі наступних кількох років Рівненський льонокомбінат почне сам виробляти також і джинсову тканину.

З огляду на нинішню динаміку розвитку підприємства сумніватися в успішній реалізації таких задумів не доводиться.

Придбати вітчизняні джинси, розроблені у команді з фахівцем світового рівня, українці зможуть уже навесні в мережі фірмових магазинів "Goldi - Льонокомбінат" у найбільших ТРЦ України - в Києві, Львові, Одесі, Вінниці, Полтаві, Луцьку, Тернополі, Хмельницькому, Черкасах, Чернігові та Івано-Франківську. У Рівному магазин розміщений на території підприємства за адресою вул. Фабрична, 12.

Читайте також: На крилах Scania - до втілення мрій від Рівненського льонокомбінату

                         Рівненський льонокомбінат завершив комплектування нового трикотажного цеху

                         Рівненський промисловець Олег Червонюк став бізнесменом року

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.