Депутати заплуталися у своїх рішеннях, але бурштиновим компаніям на Рівненщині працювати дозволили

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 11/04/2016 - 14:42

Депутати обласної ради не проголосували за пропозицію взяти за основу проект рішення про надання дозволу на користування надрами ТОВ «Ред.Мет».

Після цього депутати розійшлися на перерву, так по суті і не прийнявши жодного рішення. Тож відповідно до постанови Кабміну 615, якщо депутатський корпус не прийме якогось рішення - погодити чи не погодити надати надра певній компанії, то ця компанія має право за замовчуванням отримати погодження.

Так і не проголосувавши, після перерви депутати почали розглядати наступне питання. Проте Юрій Шарманський запропонував повернутися до розгляду питання. В результаті обласні обранці прийняли рішення розглянути ще раз це питання і все-таки прийняли позитивне рішення. Тож компанія ТОВ «Ред.Мет» отримала дозвіл на розробку надр.

Дозволили працювати також і ТОВ «Інклюз-8».

Активісти з погрозами «Ми повернемося, складайте мандати!» покинули залу засідань. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До депутатів Рівненської облради люди збираються йти з лопатами

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.