На землю навколо Рівного ажіотаж

  • ЕКОНОМІКА
Срд, 09/21/2016 - 11:34

Сьогодні, 21вересня, активісти громадської організації «Антикорупційний моніторинг» спробували з'ясувати чи реально отримати у власність земельну ділянку в рівненському районі. За словами керівника цієї громадської організації Юрія Дюга, результат моніторингу показав, що основна проблема у відсутності інформації щодо наявності земельних ділянок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дольовики елітного масиву хочуть, щоб їм виділяли землю як АТОвцям

— Насправді ніхто не цікавився чим відрізняється земля на вулиці Київська, що у Рівному, від землі що на території навколишніх сіл. Адже не секрет, що місто з часом буде розширюватися, об'єднуватися із навколишнім населеними пунктами. Що ж ми побачили, досліджуючи це питання? З'ясувалося, на землю в селах, що навколо Рівного, чималий ажіотаж. Мабуть найяскравішим підтвердженням цьому є викриті факти півмільйонного хабарництва серед сільських голів. Виявилося за період 2010-2011 років в Рівненському районі виділили майже 2 з половиною тисячі земельних ділянок. Тобто теоретично,  землю отримати не складно, однак наскільки це практично можливо — не знаємо, — зазначив Юрій Дюг.

Натомість в.о. начальника головного управління Держгеокадастру в Рівненській області запевнив, якщо є вільна земельна ділянка, отримати її можна менше як за півроку. Однак в нинішній час першочергово землю мають право отримувати учасники АТО.

Деталі згодом на сайті «ГОЛОСНО».

Коментарі

"теоретично, землю отримати не складно, однак наскільки це практично можливо — не знаємо" - практично не можливо. Навіть, якщо сільська рада буде не проти, і ви отримаєте погодження в районному управлінні земельних ресурсів, то в обласному вам його точно не дадуть. Причому, будуть тягнути час до безкінечності, придумуючи різноманітні відмовки. Кожен раз через місяць вам будуть давати нову відписку, де буде написано, що не вистачає якогось документу. Ви його приносите, через місяць пишуть, що треба новий, а цей не підходить, і так знову і знову - "документи повертаються без прийняття відповідного рішення". Провели навіть експеримент - зверталися через знайомих з запитанням до заступника начальника Придатко: що вони хочуть. Так вони відреагували так, що зразу стало зрозуміло, що ГРОШІ. Ділянку так і не дали, поставивши нереальні умови, хоча перед тим пів-року водили за носа. Просто в очі вам ніхто не скаже, що треба заплатити - вам просто дадуть це зрозуміти. А якщо не зрозумієте, так і будете ходити до самої пенсії, й все рівно нічого не отримаєте. Так що, якщо хочете гарний матеріал для статті на тему корупції в Держгеокадастрі - можете провести експеримент...

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.