На гостини до Льонокомбінату: святкували День незалежності та надихались на нові досягнення

  • ЕКОНОМІКА
Птн, 08/26/2016 - 09:25

Льонокомбінатівці вже вкотре підтверджують думку про те, що Рівненський льонокомбінат – це своєрідна невеличка держава в державі. Тут свій устрій життя, мудре керівництво, продуктивні алгоритми праці та життєдіяльності, своя філософія і традиції, побудовані водночас на національних цінностях та засадах прогресивного європейського світогляду. Відтак День Незалежності України дружний колектив найбільшого текстильного підприємства країни святкував як завше – ударною працею вдень та гарним відпочинком ввечері. Але цього разу льонокомбінатівці вирішили запросили до себе на свято і мешканців району та міста, організувавши гостини прямо на майданчику біля фірмового магазину Льонокомбінату. Незважаючи на те що в місті цього дня тривало безліч різноманітних святкових заходів, в гості до льонокомбінатівців завітали сотні рівнян.

Вже близько 14-ї години перед Льонокомбінатом почали збиратися люди, адже із самого ранку тут у прямому сенсі слова «кипіла» робота. Повні чани запашного козацького кулішу, духмяної шурпи та апетитні смажені ковбаски приваблювали рівнян ароматами далеко за межами вулиць Фабрична та Льонокомбінатівська. Тож невдовзі, як тільки завершила роботу перша зміна працівників фабрики, Олег Червонюк урочисто відкрив свято, привітавши гостей із знаменною подією в житті нашої спільної країни – 25-річчям Незалежності держави Україна.

Власник торгової марки «GOLDI Льонокомбінат» та відродженого з нуля промислового гіганта розповів про нещодавні зміни, які відбулися на виробництві. Зокрема, про відкриття нових цехів, запуск нового обладнання, збільшення потужностей та обсягів виробництва. Тож річницю Незалежності країни Рівненський льонокомбінат зустрічає із гордістю, адже підприємству є чим пишатися. В короткі терміни відроджений з небуття текстильний гігант став прикладом не тільки для Рівненської області, а й для всієї країни. І безупинно продовжує набирати обертів, розбудовуючи легку промисловість країни та розвиваючи економіку держави.

- Однозначно Україна є незалежною державою, але нам ще потрібно працювати і працювати, щоб у нас була потужна економіка та сильна армія, щоб ми не залежали ні від Євросоюзу, ні від наших східних сусідів. Українці мають працювати, щоб якомога менше купувати продукції за кордоном, а розвивати свою промисловість. Щоб ми могли утримувати своїх батьків і дітей, давати їм і гідну освіту, і умови життя, і роботу. Тому, як бачите, хоча сьогодні і святковий день, наше підприємство працює – відпочиває тільки та частина людей, які вже звільнилися зі зміни. Адже і перед нами стоїть ще багато задач і намічених цілей, - повідомив Олег Червонюк.

- А гарно святкують, звичайно, ті, хто гарно працює, і льонокомбінатівці це вкотре доводять. Наше підприємство - це флагман легкої промисловості, який сьогодні є дійсно прикладом для всієї України. Буквально недавно ми перейшли у нову швейну фабрику, де набагато кращі умови і більше робочих місць. По-друге, у нас запускається новий трикотажний цех, який дасть можливість випускати у півтора рази більше продукції. І це не кажучи про наші магазини, які відриваються практично кожного місяця у найбільших торгових центрах України. Це ті наші досягнення, які дають нам можливість поступово збільшувати рівень заробітної платні. Тому, оскільки ми збільшуємо кількість продукції, з понеділка ми піднімаємо нашим працівникам зарплати на 20%. Це саме той шлях, яким усі ми повинні йти, - додав промисловець.

 

На свято, організоване, зокрема, за допомогою активістів ГО «Громадянський рух Льонокомбінат», завітали члени громадської організації льонокомбінатівців, колишні і нинішні працівники, друзі, мешканці району і, звичайно, постійні відвідувачі фірмового магазину  «GOLDI Льонокомбінат», які незмінно надають перевагу одягу від вітчизняного виробника. До слова, магазин цього дня також працював, тож багато хто частування навколо польової кухні поєднував із приємними покупками.

Підтримати колег і однодумців, звісно, завітала на свято і голова ГО «Громадянський рух Льонокомбінат», Герой Соціалістичної праці, легендарна ткаля Льонокомбінату Мілентина Бондарєва.

- На Рівненському льонокомбінаті я пропрацювала 30 років. Коли він розвалився, для мене особисто це була трагедія — трагедія людини, яка втратила роботу, засіб існування, яка мала тут друзів та колектив. Але, як я казала на відкритті Льонокомбінату, прийшов син землі Хмельницької на землю Рівненську і сказав: «Я зроблю з цього підприємства найкраще в Україні». І зараз, коли я приходжу на Льонокомбінат, я бачу сотні молодих, красивих, усміхнених людей, які працюють на сучасному виробництві, на найкращому обладнанні, в чудовому колективі. Моє серце не може натішитися від того, що Рівненський льонокомбінат відродився і продовжує розширюватися. Я пишаюся тим, що знаю Олега Червонюка, - приєдналась до привітань Мілентина Бондарєва.

Святкували цьогоріч льонокомбінатівці з розмахом – багато хто зізнається, що такого смачного куліша і щедрих гостин давно бачили в місті. Рікою лилися і напої на будь-який смак – пиво, узвар, чай. Подбали організатори і про музикальну програму: розважали гостей свята постійні гості та друзі льонокомбінатівців - вокально-інструментальне тріо «Срібна терція», а також капела бандуристів та юна рівненська зірка Катерина Качановська.

 

 

 

 

Гарна погода, щира атмосфера, добра музика та корпоративний дух єдності льонокомібнатівців об’єднали цього дня понад тисячу рівнян, вселяючи віру у майбутнє рідної країни та надихаючи на нові досягнення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат влаштував для рівнян свято до Дня Незалежності (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.