Рівняни можуть безкоштовно подивитись фешн-горор «Неоновий демон»

  • АНОНСИ
Чтв, 11/30/2017 - 17:27

У неділю, 3 грудня о 15:00 у кінозалі Рівненської обласної бібліотеки для молоді (вул. Київська, 18) відбудеться кінопоказ фешн-горору «Неоновий демон» від лауреата Каннського кінофестивалю Ніколаса Віндінга Рефна. У картині зіграли Ель Феннінг та Кіану Рівз.

«Неоновий демон» представляє світ за лаштунками моди – привабливий і моторошний. За сюжетом, модель-початківець Джессі переїжджає до Лос-Анджелеса, де одразу має успіх у фотографів та модельєрів, а тому потрапляє у поле зору групи одержимих красою дівчат, готових піти на все, аби відібрати її молодість і життєві сили.

За словами режисера, йому давно хотілося зняти фільм про красу: «Ціна краси ніколи не впаде. Ми розвиваємося, живемо довше, та наша одержимість красою не минає, а стає дедалі більш нав'язливою. І одержимість ця може призвести до геть незвичайної форми безумства».

Кіносеанс безкоштовний.
Тривалість: 118 хв.
Вікові обмеження: 18+
Фільм наданий кінодистриб'ютором Arthouse Traffic

Коментарі

Верной дорогой идете... в ад)))

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.