Поліські призовники «кидаються» в релігію, аби не йти в армію

  • СУСПІЛЬСТВО
Суб, 11/25/2017 - 12:52

* фото ілюстративне

Підходить до завершення осіння призовна кампанія у Рівненській області. Військомати області вже відправили для проходження строкової служби в армії 305 юнаків з Рівненщини. Днями керівництво обласного військового комісаріату провело брифінг, на якому розповіло про перебіг призову, проблеми та успіхи.

Значна кількість юнаків ухиляється від призову. Зокрема, серед чотирьох сотень потенційних призовників в обласному центрі, для проходження медичної комісії прибуло лише десять юнаків.

Складною залишається ситуація в північних районах області. Тамтешні юнаки вдаються до нетрадиційних методів ухиляння від проходження служби.

– На даний час є така динаміка, особливо у Володимирецькому районі, люди, які пройшли медичний огляд та стали придатними для відправлення у війська, приймають водне хрещення. Приносять довідку, що вони члени відповідної релігійної організації і прийняли водне хрещення, – говорить начальник відділу комплектування призову Рівненського обласного військового комісаріату Андрій Купчак.

Загалом більше тисячі призовників з Рівненщини визнані придатними для для віськової служби, але за своїми віросповіданнями не можуть брати в руки зброю та приймати військову присягу. Ці юнаки проходитимуть альтернативну цивільну службу при райдержадміністраціях, підприємствах, комунальних управліннях тощо.

Детальніше про подробиці осінньої призовної кампанії на Рівненщині читайте на ГОЛОСНО згодом.

Коментарі

Що за неук таке пише? Редакція, фільтруйте! Ще б ви стулечки туди в АТО закидали допомоги, як віруючі

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.