Рівненські копи взялися боротися з булінгом у школах

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 10/04/2017 - 15:58

Інспектори Патрульної поліції Рівного проводять виховні бесіди з рівненськими школярами на рахунок булінгу в дитячому середовищі. Адже, за спостереженням патрульних, останнім часом випадки агресивного поводження учнів у школах почастішали. Діти дозволяють собі принизливо обзиватися, кепкувати один з одного, чіплятися, псувати особисті речі, влаштовувати бійки і вважати це нормальною проведінкою.

Відтак копи роз'яснюють дітям наслідки подібних дій у правовому форматі, розповідають, до чого призводить булінг, як його уникнути і як діяти в ситуації, якщо стали жертвою або свідком жорстокого поводження ровесників.

Для батьків і вчителів важливо зауважити, що булінг – це не просто бешкетування та дитячі пустощі. Це особлива форма взаємин, яка ґрунтується на дискримінації за певною ознакою, насильстві та агресії. До того ж, часто має прихований характер. Тому дорослим слід бути пильним, щоб вчасно розпізнати та здійснити належний вплив на ситуацію, адже наслідки можуть бути непоправними.

P.S Булінг (від анг.bully — хуліган, задирака, насильник) визначається як утиск, дискримінація, цькування.

Коментарі

"Інспектори Патрульної поліції Рівного проводять виховні бесіди з рівненськими школярами на рахунок боулінгу в дитячому середовищі." Так з чим борються панове журналісти з боулінгом чи невідомим "булінгом"
Дякуємо за зауваження! Одрук виправили.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.