Гранітного вимагатимуть «класично звільнити з-під варти»

  • ПОЛІТИКА
Пон, 09/11/2017 - 10:16

У четвер, 7 вересня, у Рівненському міському суді підозрюваного в сепаратизмі та незаконному зберіганні зброї Ярослава Гранітного залишили під вартою ще на два місяці.

Нагадаємо, рівнянин провів у СІЗО уже майже чотири місяці. Чоловік організував під стінами Рівненської ОДА акцію нібито на підтримку легалізації бурштиновидобування. Спецслужби затримали його за підозру в сепаратизмі, а суд вирішив посадити активіста під варту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський суд вирішує, чи й далі тримати Ярослава Гранітного за ґратами (ФОТОФАКТ)

Попри аргументи захусту, суд вирішив залишити Ярослава Гранітного під вартою до 5 листопада. За словами адвоката Гранітного Ярослава Кальк, завтра, 12 вересня, подаватимуть апеляційну скаргу:

- Вимагаємо класично звільнити з-під варти Ярослава. Думаю, до кінця тижня відбудеться засідання, - говорить адвокат.

За його словами, затримки з експертизами (аргументи слідчих – ред.) - не провина його підзахисного і йому достатньо було би домашнього арешту чи контролю з допомогою електронного браслета. Натомість слідчі переконували суд, що поза межами СІЗО підозрюваний може тиснути на свідків чи навіть утекти за кордон в Росію. Хоч такі перестороги захист назвав абсурдними, суддя все ж задовольнив клопотання слідства і ухвалив рішення про продовження арешту. Гранітний та його адвокат подаватимуть апеляцію.

Ключові слова: 

Коментарі

Гарне прізвище собі взяв цей Петрушин. Для піару, який він обожнює. Але все-одно не люблю людей, що міняють пізвище діда-прадіда на вигідне. Пристосуванці так роблять.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.