Поліція наполягатиме, щоб рівненського автомайданівця оштрафували

  • СУСПІЛЬСТВО
Пон, 08/21/2017 - 11:59

Нагадаємо, 25 липня, рівненський міський суд вирішив частково задовільнити позов рівненського автомайданівця Володимира Луцишина про визнання протиправного застосування постанови відносно нього про накладення адміністративного стягнення в сумі 425 гривень.

За словами речниці патрульної поліції Рівного Оксани Юрченко, активіста зупинили за порушення правил дорожнього руху ще взимку цього року, через нібито не підсвічений та забруднений номерний знак. Чоловік, за словами патрульних, відмовився пред’являти будь-які документи, ображав інспекторів і поводився зухвало. Відео, зафільмоване під час інциденту, він потім виклав у YouTube.

Рівненський міський суд постановив адміністративний позов задовільнити частково. Зокрема, обійтися лише усним зауваженням. Володимир Луцишин впевнений, аби не помилки у позовній заяві, позовні вимоги задовільнили би повністю. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліція досі судиться із посадовцями за нерозчищені від снігу дороги на Рівненщині

- Я вважаю, що факту зупинки не було, а факт порушення недоведенний. Вважаю це упередженим ставленням до мене, оскільки це вже не перший конфлікт із патрульною поліцією і зокрема з другою ротою управління патрульноїполіції. У поспіху я допустив неприпустимі помилки, які і зіграли злий жарт при розгляді. З даної ситуації я винесу урок. До наступних судових засідань буду готуватись більш ретельно, - зауважив автомайданівець після завершення судових засідань у Рівненському міському суді.

І поки активіст думав - подавати апеляцію чи ні, це зробили правоохоронці.

- Ми вважаємо, що рішення суду було прийнято із порушенням процесуальних норм. Адже міру покарання порушнику повинен визначати лише інспектор, а не суддя. Факт порушення у судовому засіданні було доведено, тож ми вирішили подавати апеляцію, - резюмував юрист полісменів Володимир Павлюк. 

Якщо Житомирський апеляційний суд задовольнить вимоги правоохоронців, автомайданівець Володимир Луцишин змушений буде сплатити штраф у сумі 425 гривень.

Коментарі

МОЛОДЦІ, просто МОЛОДЦІ ..... я б давби не 425 грн штрафу а усі 42 тис. грн. Щоб знали як гратися і гнати на копів. Через таких автомайданівців у нас держава гниє.
https://www.facebook.com/volodya.lucyshyn Ось мій профіль, зв"яжись дам рахунок куди перерахувати 42 тис. грн.. Якщо так хочеш стати меценатом я не проти.
Прошу автора вказувати всі факти об'єктивно з обох сторін, тобто правду. Де інформація про те що патрульні підійшли до припаркованого транспортного засобу на нічній стоянці, яка не є громадським місцем (див.закон), не представилися, не довели, що дана особа керувала даним транспортним засобом, звинуватили людину в тому, що вона знаходиться в стані алкогольного сп'яніння і повезли в нарушниках на Пушкіна?

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.