Відзавтра зросте вартість проїзду з Рівного до Здолбунова

  • СУСПІЛЬСТВО
Срд, 01/04/2017 - 10:39

Відзавтра, 5 січня, планується підвищення тарифу на проїзд у деяких приміських маршрутних таксі. Зокрема, на популярному маршруті Рівне-Здолбунів проїзд коштуватиме 12 гривень. Раніше вартість проїзду за цим напрямком становила 9 гривень. Підвищення вартості проїзду перевізники пов’язують із підвищенням мінімальної заробітної плати та підвищенням вартості паливно-мастильних матеріалів та запчастин, а також, можливо, зміни в податковому законодавстві у сфері перевезень. Про це інформує Здолбунів City.

Оскільки останні зміни в законодавстві дозволяють перевізникам не узгоджувати вартість проїзду із органами місцевої влади, а пасажиропотік так ніхто і не вивчає в обласному управлінні транспорту то швидше всього будь-яка ініціатива перевізників і буде зреалізована у життя.

Коментарі

То чому тільки на Здолбунівському напрямку? Чому перевізникам, які мають ці маршрути, все можна і до того, з такою швидкістю? Оголошення в маршрутках нас, пасажирів, чемно переконують, що "у зв"язку з підняттям мінімальної зарплати до 3200 ". А хіба ми, хто вимушений добиратись на роботу у цих переповнених, переобладнаних, вічно несправних, хто зна якого року випуску, автогробах, добиратись на роботу, уже ту мінімалку отримали. Хіба перевізники інших маршрутів не в таких самих умовах? Ні, не в таких, а набагато гірших. Бо й пасажиропотік значно менший, і дорога гірша, й відстані не ті. Просто знахабніли ці перевізники здолбунівські, а та їх спілка з Демчуком цьому потурає. Бо, видно, знає, ба, має за що їм потурати. Нехай би та ж спілка, чи відповідне управління краще поцікавились, в яких умовах возять пасажирів, чому саме на цьому маршруті, де рівна дорога, стільки ДТП з вини маршруток, чому пасажири подекуди не то, що сидять, а просто висять. Якщо ж перевізникам такий "дорогий " цей маршрут, нехай подають на тендер, приміром, на Сарни, Дубровицю, чи й ближче - Корець, Гощу. Чи зможуть на цих напрямах отак запросто, як і коли заманеться, піднімати тариф. НЕ ЗМОЖУТЬ. БО Й ПОНИНІ НА ЖОДНОМУ З МАРШРУТІВ, І НЕ ТІЛЬКИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ, ЗА ТАКИЙ КІЛОМЕТРАЖ ТАКОЇ ДРАКОНІВСЬКОЇ ЦІНИ НЕМАЄ. Так, Уряд Яценюка зробив їм, перевізникам, постійне зелене світло, за наш рахунок. Проте це не означає, що місцева влада не має засобів впливу на цей вид підприємницької діяльності. Якщо так, то це вже хаос.

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.