Рівненська хіромантка Жанна Табачук: «Майбутнє не лише в наших руках, а й на руках»

  • КУЛЬТУРА
Суб, 07/11/2015 - 16:01

Ми часто говоримо: «Якби ж знав – зробив по-іншому». Справді, кожен хоча б раз у житті хотів дізнатися, що ж його чекає у майбутньому. Подейкують, що наше майбутнє закодоване у лініях на долонях. Головне – вміти їх правильно «розтлумачити». Цим займається відома у Рівному хіромант та психолог Жанна Табачук -  читає долі по лініях рук. Хіромантка почала цікавитись цим ремеслом ще в дитинстві і вважає це своїм призначенням на Землі.

- Хіромантія – це дар від природи чи талант, який потрібно постійно підживлювати?

Це поєднання того і того. Взагалі, неможливо це окремо розділити. Але це більше дар, який я отримала. І в тому напрямку розвивалась: багато вчила, їздила на різні семінари, практикувала. Здобувала знання там, де тільки можна було. Раніше це було доступно по мінімуму, зараз – вже набагато легше. Саме практика і досвід роботи надають мені сьогодні можливість професійно займатись улюбленою справою.

- Жанно, Ви захоплюєтесь хіромантією ще з 14 років. А з чого все почалось?

Так, можна сказати, з дитинства. Тоді я почала вивчати наше сімейне дерево і зрозуміла, що в моїй родині були люди, які практикували певне знахарство. Тоді це не афішувалось. Вже згодом за допомогою нумерології я зрозуміла, що це дар, який я отримала при народженні, і маю свою місію на нашій планеті. Бо я є провідником інформації.

- У хіромантії роль відіграють лише лінії чи й сама рука - довжина, форма?

Все. Абсолютно все є важливим: і форма, і ніготь, і довжина. Я беру інформацію від нігтя до самого складу руки. Кожен з цих елементів є окремою складовою усієї картини. Лінії на лівій долоні – це план, карта життя. Там – увесь потенціал та можливості. А на правій можна побачити, наскільки людина реалізує цей свій потенціал. Людина ж не робот, тому свій план можна змінити. Завдяки лініям можна побачити, що являє собою людина насправді, важливі моменти прожитого, основні цілі та напрямки розвитку долі.  

 

- Чи всім людям можна прочитати долю? Чи дехто блокує зв'язок?

Все залежить від того, хто, як і наскільки заслуговує на інформацію. Є люди, яким я дуже доступно і легко розписую все чи відповідаю дуже обширно на їхні питання. А є моменти, де інформація просто блокується. Це означає, що людина не заслужила цю підказку  для того, аби зробити легшим своє життя. Вищі сили самі розподіляють, як людина має пройти певні випробування. Бувають моменти, коли людина сама не готова прийняти те, що я їй маю сказати. В першу чергу, я – психолог. І коли бачу якісь ситуації, які пов’язані зі здоров’ям клієнта безпосередньо чи здоров’ям його дітей, певними загрозами, то я спокійно це пояснюю легшими фразами. Вже за такий досвід роботи в мене є свої певні методики, тому я знаю, хто і що готовий почути.

- Про що частіше запитують люди: кар’єра чи все-таки сім’я?  

Це все дуже індивідуально. У мене бувають чоловічі дні, коли приходять лише чоловіки. Так, чоловіки теж приходять, хоча й існує думка, що таким цікавляться переважно жінки. Сказати конкретно, що кого цікавить – не можу. Хіромантія – це обширна інформаційна наука. Іноді людина приходить з двома конкретними питаннями, а потім в процесі починають випливати нові й нові. З’являється цікавість, людина стає азартною і хоче отримати більше і більше інформації. Іноді буває таке, що після того, як я виклала основну інформацію, людина починає ставити безглузді запитання, тоді я просто припиняю розмову і даю зрозуміти, що час йти.

- Жанно, а як на Вас відображається негативна енергія людей?

Кожен ранок і вечір я проводжу свої так звані космічні процедури, очистки. Я маю свої практики для очищення. Адже все пропускаю через себе, і навантаження на мій організм дуже велике. Я також хворію і виснажуюсь. Тоді їду в ліс, можу пити якісь вітаміни, щоб бути здоровою та енергійною. Бо я тільки в такому стані маю приймати  людей. Зараз після відпочинку мені трохи важко, бо відчувається різка зміна діяльності. Мені потрібно налаштуватись, щоб знову черпати енергію з Космосу, від Сонця та молитв.

- Кажуть, що лінії на руках впродовж життя можуть змінюватись. Що це означає?

Від народження у кожної  людини лінії на долонях – різні. На правій руці знаходиться інформація про нас: що ми робимо і як живемо, а на лівій – те, що нам назначено Богом. А потім упродовж життя лінії можуть змінюватись – це залежить від самореалізації людини.  Ніхто в житті не народжується наркоманом чи проституткою, вбивцею. Життя, в яке людина потрапляє, призводить до певних змін: як психологічних, так і фізіологічних. І відповідно, коли людина не виконує свою програму, вживаючи, наприклад, наркотики, то проживає свої дні по-іншому. Часто людині назначено жити 60-70 років, а вона починає пити  і сама ж змінює свою долю. А коли людина зупиняється і продовжує жити нормально, то лінії знову змінюються. Також за лініями можна передбачити загрози, які чекають на нас у житті, дізнатися, як себе реалізувати та у якій сфері це краще робити.

- Чи можливо по лініях долонь передбачити хвороби?

Лінії на руці можуть чітко попередити про хвороби, які чекають на людину. Та я лише надаю інформацію про це і кажу, чого потрібно остерігатися, а кожен вже сам вирішує, чи на це зважати. Але є ще проблеми генетики. Якщо, наприклад, руки показують, що людина схильна до психічних розладів, то я кажу, що треба уникати стресів, вести більш спокійний спосіб життя, не так емоційно реагувати на ті чи ті події, які відбуваються. Та це дуже індивідуально: я практикую хіромантію 26 років і жодного разу не зустрічала однакових рук.

- Люди приходять з конкретними проблемами чи просто передбачити майбутнє?

Спочатку у нас відбувається ознайомлення – різні питання. А далі співпраця формується вже по конкретних проблемах: фінанси, навчання, здоров’я чи будь-що інше. Всі проблеми несуть за собою інформацію на руці. І тоді ми вже працюємо виключно в одному напрямку.   

- Чи запитують люди про ситуацію в Україні?

Так, запитують. Більшість людей це тривожить і цікавить. Я давала колись коментар щодо долара. І говорила, що він впаде. А потім почала розбирати свою інформаційну програму і зрозуміла: я неправильно скоригувала інформацію. Долар підвищився – він тоді був до 40 гривень, а потім впав до половини. І взяла інформацію за минуле. Тоді пішов дисбаланс у самій інформації: сенс правильний, а трактування – ні. Адже долар і справді наполовину впав. А у вересні знову зросте, бо це потрібно. Долар сам по собі як грошова одиниця – ослаблений. І ще до середини липня дії будуть достатньо важкими. Але все у нас зрештою буде добре.

Коментарі

Була я у цеї хєромантки. І не раз. Одного разу років з 10 назад, другий і останній 2роки тому. Гроші бере добрі. По відпустках за кордон за них їздить, а не на семінари. Все,що наговорила, бред, тепер, можу дивлячись назад це сказати. Не вірте. Статті замовлені,проплачені. Піариться,клієнтуру набиває.
І я була. І не раз. І всім задоволена - скільки часу пройшло, а все збувається. І теж свого часу писала про неї матеріал. Зовсім не на замовлення і без проплат! Де ви тут піар бачите? Як на мене, все об'єктивно - інформація висвітлена адекватно. Вас же ж не запрошують на сеанс, а розповідають про мистецтво хіромантії. Ніхто нікого за руку не тягне!
Была я у этой женщины хироманта лет 7-8 назад,всё что она сказала, у меня к счастью - не сбылось,она мне ещё тогда такую чушь несла,что на уши не налазило...может она со временем чего-нибудь "подучилась",но на тот момент говорила полную ересь...
ХОЧУ ТРІШКИ РОЗПОВІСТИ ПРО СВІЙ ДОСВІД СПІЛКУВАННЯ С ЖАННОЮ. Я ДУЖЕ ДЯКУЮ ПАНІ ЖАННІ ЗА ТУ ПІДТРИМКУ, ЗА РОЗУМІННЯ, ЗА ДОПОМОГУ В ТАКИЙ НЕПРОСТИЙІ ПЕРІОД МОГО ЖИТТЯ. ЗВІСНО ЩОСЬ ТАК, А ЩОСЬ НЕ ЗОВСІМ, АЛЕ Ж ТО Є ЖИТТЯ, І ВОНО ЧАСТЕНЬКО ВНОСИТЬ СВОІ КОРЕКТИВИ.МЕНІ ОСОБИСТО БУЛО ПРИЄМНО ПРОСТО ПОСПІЛКУВАТИСЬ, ПОЧУТИ СЛУШНУ ПОРАДУ .ЖАННО,ДЯКУЮ І БАЖАЮ ВАМ ВСЯКИХ ГАРАЗДІВ.
Хороший специалист-хиромант! Сбывается))) Жанна- хороший хиромант.Сбывается)))
Ничего не сбывается и говорит неправду
ШАРЛАТАНКА!!!!!! Спочатку все випитає, а потім з ваших же слів і вигадує історії!!!! Кращі ті 200 грн ( за 10 хв брехні) віддати тим хто їх потребує! АФЕРИСТКА з великої літери!!!!

Додати новий коментар

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.