Безкоштовна юридична консультація для людей з інвалідністю

Пон, 12/25/2017 - 17:16

Безкоштовна юридична консультація  для людей з інвалідністю

У навчально-тренінговому центрі Рівненської обласної наукової універсальної бібліотеки (РОУНБ) днями відбулася відеоконференція з циклу інтерактивних консультацій для осіб з інвалідністю «Права людей з інвалідністю» за участі адвокатів Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Рівненській області.
Участь у онлайн-заході взяли 19 центральних районних, міських та сільських бібліотек регіону. Любов МЕЛЬНИК  – начальник відділу правової інформації та консультацій й Ірина МАЛАНЧУК  – начальник відділу представництва надали роз'яснення з таких питань: право на працевлаштування осіб з інвалідністю, реабілітацію, інклюзивне навчання, архітектурну доступність установ, участь у політичному та суспільному житті людей з інвалідністю тощо.

У режимі "реального спілкування" участь у заході взяв відомий громадських активіст від організації людей з порушеннями зору Петро ПОЛІЩУК. 

- Відеозапис онлайн-конференції найближчим часом буде розміщено на каналі YouTube, - розповідає відповідальна за захід у РОУНБ, методист-бібліотекар Зоя РОМАНУХА.
Відрадно, що і в наш жорстокий, егоїстичний час знаходяться люди, котрі безкорисливо допомагають людям із обмеженими можливостями.

Олесь ПОЛІЩУК.
 

 

 

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.