"Сила добра" однозначно перемагає у мистецтві та у психології

Пон, 12/18/2017 - 17:45

У обласній бібліотеці втретє відбувається зустріч-тренінг для людей поважного віку

Вихідного суботного дня у Рівненській обласній універсальній бібліотеці (РОУНБ) в рамках Міжнародної програми "Сила добра". Волонтери "Сили добра" провели вже третій тренінг для людей поважного віку.
Волонтери - тренери цього Міжнародного проекту - композитор Тетяна ЛЕУС, психотерапевт-консультант Рівненського обласного ліцею Вероніка АФАНАСЬЄВА, вчителька історії у школі Олена ПАВЛЮК, так би мовити, ділилися про "вічне, добре, світле" - тобто, про книгу англійських авторів "Сила добра", а також про її українську версію, котра готується до друку, і до неї збирають життєві історії реальних подій у жанрі оповідань, ессе, новелл тощо. Ще презентували книгу Олени ХУТОРНОЇ "Не рідна донька", котра справді викликала інтерес присутніх.
Обговорення вічної теми добра й зла породило жваву дискусію! Обговорювалися також запитання, як протистояти агресії без агресії. Запрошені учасники ділилися і своїми власними спогадами та життєвими історіями. Це були не просто монологи, а спілкування у режимі "запитання - відповідь". Цікаво, що 4-ох річний хлопчик у відповідь на тезу, що добро сильніше за зло, голосно зауважив:
- Не завжди!
- Хоч світ і став жорстоким, божевільним та егоїстичним, ми усе ж повинні виявляти любов, мудрість та співчуття, - ділиться бібліотекар РОУНБ відділу мистецтв Галина СПОДЕНЮК, відповідальна за проведення заходу. - Світ врятує не лише краса, а й добро та мистецтво!
- Мені дуже сподобався психотренінг за участю Вероніки Євгенівни Афанасьєвої та її рекомендації, як без агресії реагувати на агресію, - розповідає чоловік поважного віку, котрий попросив не називати його ім'я та прізвище.
На зустріч прийшли не лише люди старшого віку, а й журналісти, читачі та працівники бібліотеки.

Олесь ПОЛІЩУК.

Фотоілюстрації на сайті - http://libr.rv.ua/ua/news/4462

 

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.