День Української писемності та мови у РОУНБ

Срд, 11/08/2017 - 17:53

ОДНА З НЕОРДИНАРНИХ ЯСКРАВИХ УЧАСНИЦЬ СВЯТА БУЛА ТАКА ЗАЙНЯТА, ЩО ЇЇ... ДОВЕЛОСЯ КЛИКАТИ З КОРИДОРУ ОТРИМУВАТИ ЗАСЛУЖЕНУ ПРЕМІЮ
 

Олесь ПОЛІЩУК, для порталу "Голосно"

Сьогодні, До Дня української писемності та мови у Рівненській  обласній універсальній науковій бібліотеці (РОУНБ) підвели підсумки щорічного обласного літературного конкурсу «Перло многоцінне» та відбудеться нагородження переможців. Літературний конкурс  було започатковано у 2004 році обласною організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Т. Г. Шевченка та управлінням освіти і науки РОДА. Він допомагає у пошуку і підтримці талановитої молоді, сприяє  утвердженню державного статусу української мови, піднесенню її престижу серед молодого покоління.

- Конкурс проводиться як творче змагання для дітей шкільного віку, які шанують українське слово, мають літературний хист, - розповідає Ольга СЛАДКОВСЬКА, відповідальна за зв'язки з громадськістю РОУНБ.
Одну з премій отримала Тетяна ГОРБУКОВА, керівник об'єднання "Поетарх" при Палаці дітей та молоді. Цікаво, що вона була такою зайнятою під час заходу в коридорі (робила фотографії), що автор цих рядків покликав отримати її заслужену премію.
- У мене святковий настрій, - ділиться Тетяна ГОРБУКОВА. - Цей офіційний захід справді урочистий, та йому перебувала довга робота. Нам усім потрібно навчитися цінувати інших людей, співчувати їм.
- Дуже вдячна Тетяні Іванівні за усю її роботу та за те, що вона допомогла розвинути наші таланти, - розповідає одна з вихованців Тетяни Горбукової.

За підсумками конкурсу кращі твори переможців друкуються у щорічному альманасі «Проріст», вручення якого відбувається 22 травня під час Обласного свята української мови, культури й духовності у Пересопниці.

У заході взяли участь представники обласного та міського управління освіти, товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, вчителі, учні, журналісти, читачі й працівники бібліотеки.
Олесь ПОЛІЩУК.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.