Сепаратистська утопія на поліській землі

Втр, 08/15/2017 - 12:45

Блукаючи по закуткам забороненої в Україні соціальної мережі «Вконтакті» натрапив на групу з промовистою назвою «Ровенская народная республика». Знав про її існування раніше, коли місцеві ЗМІ писали про хвилю створення в соцмережах груп фейкових республік з метою дестабілізації ситуації в Україні. Так ось, як це не дивно, «сепарська» група «Ровенская народная республика» розвивається і вже налічує близько тисячі учасників. До слова, серед її учасників лише 12 рівнян, принаймні тих у кого рідним містом вказане саме Рівне. Щодня на сторінці групи з’являються численні провокаційні матеріали про «тяжке життя» українців, які приречені на вимирання без допомоги колись «братньої» для них Росії.

Після подібних постів заборона доступу до російських соцмереж в Україні вже не здається якимось дивним рішенням, а навпаки – цілком логічним кроком, який унеможливить, або хоча б дещо зменшить потрапляння до сепаратистських груп наших співвітчизників. Насамперед, дітей.

А чого варті періодичні заклики місцевих та приїжджих провокаторів до створення «Поліської народної республіки». Організатори проплачених мітингів заявляють, що копачі бурштину хочуть легально видобувати «сонячне» каміння без утисків Нацгвардії та несподіваних візитів поліції. Як мед, то й ложкою. Рівненщина вже прославилася на весь світ шокуючими кадрами «місячних» пейзажів, які стали наслідком невпинної роботи бурштинокопачів. Тепер окремі «персонажі» намагаються дестабілізувати ситуацію всередині регіону, наштовхнути людей один проти одного, чого й чекає зовнішній ворог.

Будьте певні, чим більше якась республіка заявляє про свою «народність», тим сильніше вона залежна від певного клану, політичної сили, країни тощо. Це вірус, метою якого є інфікувати певну територію. І лише сильна територія здатна побороти напасть, знайшовши в необхідний момент потрібну вакцину у вигляді свідомих та непідкупних людей, патріотів своєї держави та міста. Три роки тому такої вакцини забракло в тій частині Донецької та Луганської областей, де нині «цвітуть і пахнуть» так звані республіки «ДНР» та «ЛНР».

Всі ці аспекти в даному випадку є частиною великої гібридної війни, яку веде Росія проти України. Постійні намагання східного сусіда розхитати ситуацію всередині нашої держави і призводять до перманентної появи різного роду «республік». Адже їм хліба не треба, лише дай посмакувати по «зомбоящику» улюблену програму – «чё там у хохлов». Особливо, коли показують там наші міжусобиці, «бурштинові» війни та розподіл земель.

Тому важливо не давати привід, ні в якому разі не розпорошуватися на примарну «народність», під якою ховається наш антагоніст. Погодьтеся, міцний фундамент значно важче зруйнувати. Лише крок за кроком, спільними зусиллями будуючи єдину державу, все менше шансів з’являтиметься на виникнення подібних фейкових республік і тим швидше в Україні запанує мир.

Додати новий коментар

Filtered HTML

  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Дозволені теґи HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

Plain text

  • Не дозволено жодних HTML теґів.
  • Адреси сторінок і електронної пошти автоматично перетворюються у посилання.
  • Рядки і абзаци переносяться автоматично.

 

33000, Україна, м.Рівне
(0362) 60 99 93
[email protected]

 

bigmir)net TOP 100
GOLOSNO 2014. Всі права захищені діючим законодавством України. Будь-яке порушення прав переслідується у судовому порядку. Будь-яке відтворення інформації з сайту тільки з письмового дозволу редакції. Відповідальність за достовірність всіх матеріалів, розміщених на сайті, крім матеріалів, які містять посилання на інші інформаційні агентства або інтернет-видання, несе редакційна рада.